0
0

Детские светильники, ночники

0
Світильник M+Зірочка - комфорт і затишок для малюка Кожна сім'я, у якій є маленька дитина, прагне створити йому затишну атмосферу в дитячій кімнаті. Одним з необхідних атрибутів для забезпечення комфорту і затишку в кімнаті малюка є нічник-світильни..
399.00 грн
В корзину
0
Світильник M+Хмара - комфорт і затишок для малюка Кожна сім'я, у якій є маленька дитина, прагне створити йому затишну атмосферу в дитячій кімнаті. Одним з необхідних атрибутів для забезпечення комфорту і затишку в кімнаті малюка є нічник-світильник"..
305.00 грн
В корзину
0
Дитячий світильник нічник LampMoon Дитячі страхи - це величезна проблема для батьків. Особливо діти бояться темних приміщень. Їх уява малює страшні монстрів, які намагаються забрати малюка в далекий світ, де немає улюблених батьків, друзів і іграшок...
249.00 грн
В корзину
0
Лампа M+Ведмедик - ідеальне прикраса для дитячої кімнати. Триступенева регулювання дозволяє вам регулювати яскравість світла. Якщо Ваша дитина не може спати без світла і любить тварин, цей прекрасний світильник для Вас і Вашої дитини...
499.00 грн
В корзину
0
Музыкальный ночник-проектор - это многофункциональное устройство, прямым назначением которого будильник... К дополнительным функциям этого чудо-будильника относятся: проектор звездного неба, термометр, таймер, звуковые дополнения к проектору... Та..
285.00 грн
В корзину
0
Нічний світильник силіконовий Котик Милий нічник, який, безперечно, сподобається дорослим і дітям. Змінює колір освітлення від легких дотиків. М'яке приглушене свічення не напружує очі та створює затишну атмосферу в кімнаті. Переваги нічника сил..
321.00 грн
В корзину
0
Силиконовый светильник "Панда" – оригинальный ночник, который сможет украсить не только детскую спальню, но и замечательно впишется в интерьер любой комнаты. Мягким, приглушенным светом лампа в виде китайского мишки панды окутает детскую комнату вол..
365.00 грн
В корзину
0
Круглый вращающийся ночник-проектор звездное небо Star Master прекрасный подарок для вашего ребенка. Он осветит комнату вашего малыша прекрасными звездами и луной. Питание светильника возможно от usb провода или от трёх батареек типа АА. Комплектует..
223.00 грн
В корзину
0
Этот миниатюрный прибор с нежными расцветками идеально впишется в любую детскую комнату и позаботится о повседневном комфорте вашего малыша. Особенно он будет полезен в летнюю жару и зимой, когда воздух пересушен. Характеристики: - Питание: от ..
280.00 грн
В корзину