0
0

Кухонные ножи и подставки

0
Зручний кухонний диспенсер Triple Paper Dispenser неабияк полегшить життя господаркам! Можна використовувати для харчової плівки, фольги і паперових рушників. Кухонний диспенсер зручний тим, що рулони з фольгою, харчовою плівкою і рушниками знаходят..
281.00 грн
В корзину
0
Кухонный круглый нож Bolo Что самое важное на кухне? Хорошее настроение повара, полный холодильник и качественные ножи. В отсутствии любого из этих пунктов готовка, с большой долей вероятности, не заладится. А какой нож можно назвать качественным?..
250.00 грн
В корзину
0
Ніж для нарізки кавуна - новий вид овочерізок. Це самий унікальний річний ніж. Дана арбузорезка підходить і для нарізки динь. Також ніж спростить процес нарізки кавуна, дині та навіть манго, памели і т.д., можна так само використовувати для нарізуван..
227.00 грн
В корзину
0
Представляємо Вашій увазі Aero knife– інноваційний прилад для нарізання продуктів! Кухонний прилад славиться своєю практичністю, завдяки незвичайній конструкції, і аеродинамічному дизайну. Весь секрет полягає в спеціальних отворах, які були про..
139.00 грн
В корзину
0
Набір металевих ножів на підставці Royalty Line RL-KSS600 7 шт. в сучасний інтер'єр кухні. Ножі виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі 18.10. Ручка лита, цілісна, оздоблена іменним знаком торгової марки Royalty Line. Ножиці також сталеві, всер..
900.00 грн
В корзину
0
Набір металевих ножів на підставці Royalty Line7 шт. в сучасний інтер'єр кухні. Ножі виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі 18.10. Ручка лита, цілісна, оздоблена іменним знаком торгової марки Royalty Line. Ножиці також сталеві, всередині прогу..
900.00 грн
В корзину
0
Набір металевих ножів на підставці Royalty Line RL-KSS700Пропонуємо Вашій увазі набір ножів від торгової марки Royalty Line, яка як і раніше пропонує нам різнобарвне кухонне начиння високої якості за розумну ціну. Модель RL-KSS700 дуже ергономічна. У..
939.00 грн
В корзину
0
Набір металевих ножів на підставці Royalty Line RL-KSS810 7 шт. в сучасний інтер'єр кухні. Ножі виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі 18.10. Ручка лита, цілісна, оздоблена іменним знаком торгової марки Royalty Line. Ножиці також сталеві, всер..
900.00 грн
В корзину