0
0

Подставки для ноутбуков

0
Опис бамбуковий Столик для ноутбука Екологічний складається столик для ноутбука або планшетного комп'ютера принесе Вам масу комфорту і задоволення від роботи або відпочинку. Окремо від каркаса стільниці передбачено регулювання кута нахилу стільниці д..
1 899.00 грн
В корзину
0
Екологічний столик для ноутбука або планшетного комп'ютера, що складається, принесе Вам масу комфорту і задоволення від роботи або відпочинку. Окремо від каркаса стільниці передбачено регулювання кута нахилу стільниці для встановлення ноутбука або пл..
1 899.00 грн
В корзину
0
Опис Бамбуковий Столик для ноутбука. Екологічний столик для ноутбука або планшетного комп'ютера, що складається, принесе Вам масу комфорту і задоволення від роботи або відпочинку. Окремо від каркаса стільниці передбачено регулювання кута нахилу стіль..
1 899.00 грн
В корзину
0
Описание Бамбуковый Столик для ноутбука Экологический складывающийся столик для ноутбука или планшетного компьютера принесет Вам массу комфорта и удовольствия от работы или отдыха. Отдельно от каркаса столешницы предусмотрена регулировка угла наклона..
1 599.00 грн
В корзину
0
Компактний і функціональний– так в кількох словах можна охарактеризувати столик для ноутбука з колекції. Модель виконана з якісної надійного матеріалу, що відрізняється високою зносостійкістю і довговічністю. До того ж вона повністю екологічна ..
1 088.00 грн
В корзину
0
Компактний та функціональний – так у кількох словах можна охарактеризувати столик для ноутбука з колекції. Модель виконана з якісного надійного матеріалу, що відрізняється високою зносостійкістю та довговічністю. До того ж вона цілком екологічна та б..
1 599.00 грн
В корзину
0
Столик трансформер для ноутбука Laptop Table T8 Этот столик можно назвать мини-трансформером, он подходит под различные ситуации и потребности. Стол может легко изменять свою форму для удовлетворения широкого спектра функций, таких как ноутбук держ..
590.00 грн
В корзину