0
0

Развивающие и обучающие игрушки

0
Особенности: 1. Снятие стресса: Эта сенсорная игрушка с нажимным пузырьком-это практичное снятие стресса, которое отлично подходит для особых потребностей. 2. Легкое всплывание пузырьков: просто нажмите на пузырьки мыши вниз, и они делают легкий зв..
195.00 грн
В корзину
0
Вовчок нападаючий Аслеон команди Хижаки - Asleon, Team Predator, Battle Strikers, Mega Bloks Виробник: Mega Bloks Вік: від 8 років Особливості : Asleon - потужний крилатий лев належить команді Хижаки (Predator), зберігачів суші та моря. Ці люті твари..
202.00 грн
В корзину
0
Вовчок нападник Валькірія команди Паладін - Valkiria, Team Paladin, Battle Strikers, Mega Bloks Виробник: Mega Bloks Вік: від 8 років Особливості : Valkiria відважний нападник, належить команді Paladin: використовують інтенсивні бойові прийоми для зн..
202.00 грн
В корзину
0
Вовчок нападаючий Піротар команди Привиди - Pyrotaur, Team Phantom, Battle Strikers, Mega Bloks Виробник: Mega Bloks Вік: від 8 років Особливості : Pyrotaur - невразливий нападник, належить команді Примари (Phantom): дикі та могутні демони, що прийшл..
202.00 грн
В корзину
0
Знімні жорсткі диски, це завжди весело. Весело не тільки для дітей, а й для їхніх батьків. Адже в кожному з нас живе маленька дитина. Іграшка «Заводна гусениця» яскрава і дуже мила. І у неї дуже простий абсолютно механічний принцип роботи..
307.00 грн
В корзину
0
Ігри для малюків, виконані за принципом лабіринту це захоплюючі ігри, які допомагають малюкам розвинути просторове і логічне мислення. Магнітний лабіринт являє собою дерев'яну дошку з жолобками, по яким переміщаються намистинки за допомогою спеціальн..
293.00 грн
В корзину