0
0

Акварельные краски, гуашь

0
Розкішний, фантастичний подарунок для всіх поціновувачів мистецтва, як для любителів, так і для професіоналів! Акварельні фарби Professional Watercolor Paint Set приведуть до справжнього задоволення від магічних відтінків для любителів та професійних..
799.00 грн
В корзину
0
Набір фарб для малювання Seami Art Фарби акварельні з перламутром - Набір фарб 6-ти відтінків теплих Червоних тонів- Ефект перламутру - Фарби легко наносяться - Їх можна легко змішати і при необхідності розмити, досягаючи тим самим потрібного ефекту ..
599.00 грн
В корзину
0
Набір фарб для малювання Seami Art Фарби акварельні з перламутром - Набір фарб 6-ти відтінків теплих Жовтих тонів- Ефект перламутру - Фарби легко наносяться - Їх можна легко змішати і при необхідності розмити, досягаючи тим самим потрібного ефекту , ..
599.00 грн
В корзину
0
Набір фарб для малювання Seami Art Фарби акварельні з перламутром - Набір фарб 6-ти відтінків холодних Синіх тонів- Ефект перламутру - Фарби легко наносяться - Їх можна легко змішати і при необхідності розмити, досягаючи тим самим потрібного ефекту ,..
599.00 грн
В корзину
0
Готовий комплект для малювання та ваших польотів фантазій! Дуже Вигідна ПРОПОЗИЦІЯ! У набір входить: акварельні фарби з перламутровим ефектом + набір пензлів 14 шт. + Скетчбук для малювання на 50 аркушів 1. Набір акварелі металік (з перламутром) відр..
1 720.00 грн
В корзину
0
Готовий комплект для малювання та ваших польотів фантазій! Дуже Вигідна ПРОПОЗИЦІЯ! Набір для малювання акварельні фарби з акварельним папером + скетчбук на 50 аркушів А51.Акварельні фарби Professional Watercolor Paint Set приведуть до справжнього за..
1 000.00 грн
В корзину
0
Набір акварелі металік (з перламутром) відрізняється відмінними характеристиками: - фарба легко наноситься, - її можна легко змішати і при необхідності розмити, досягаючи тим самим потрібного ефекту, - має високий ступінь світлостійкості - зберігає я..
590.00 грн
В корзину